hliníkové ploty, hliníkový plot, alu plot, moderní hliníkové ploty

Určitě všichni chceme mít svůj dům, a nakonec i sami sebe v bezpečí. K tomu máme nejen spolehlivý zámek u dveří, ale měli bychom si rovněž oplotit i náš pozemek a koneckonců i dům. Dřevěný plot je velmi krásný, ale vyžaduje po určité době výměnu a ošetření. Železný plot je sice pevnější, ovšem moc se nekamarádí s chladným a vlhkým prostředím, takže pokud jej neošetříme, zrezaví. Hliníkový plot je moderní oplocení, které levným a efektivním způsobem odlišuje náš dům od sousedních a také je hliník materiál šetrný k životnímu prostředí, který není náchylný ke korozi a prakticky neztrácí svůj vzhled po celou dobu své životnosti. Znamená to tedy, že hliníkové oplocení jednou provždy vyřeší problém s oplocením majetku.

Hliníkové ploty jsou na trhu zastoupeny stovkami různých provedení, snadno se vyrábějí a montují. K tomu ale potřebujeme také profesionální firmu, která má výrobu a montáž takových plotů ve své nabídce služeb. Naše firma hlinikovéploty.cz patří mezi špičky ve svém oboru a své profesionální služby nabízíme nejčastěji v oblasti Praha, Brno, Chomutov, Mladá Boleslav, Mělník, Ústí nad Labem, Slaný, Kralupy nad Vltavou, ale i po celé ČR. Snadno u nás najdete plot podle svých představ – hliníkové ploty se vyznačují elegancí, kvalitou a trvanlivostí. Je třeba také zdůraznit i fakt, že pokud si pořídíme moderní hliníkový plot, jeho design má stejný pohled na obě strany, což umožňuje koupit plot například společně se sousedy.

Hliníkové oplocení poskytuje bezpečnou bariéru mezi objektem a zároveň udržuje nízký profil s vysoce kvalitní konstrukcí, což ocení mnoho majitelů domů. Pokud preferujeme máte zdobené oplocení nebo kreativní řešení, které je tak trochu v rozporu s klasickým typem oplocení, je hliníkový plot optimálním řešením pro všechny. Takové ploty zdůrazňují styl našeho domova, takže pokud jsme z oblasti Praha, Brno, Chomutov, Mladá Boleslav, Mělník, Ústí nad Labem, Slaný, Kralupy nad Vltavou, ale třeba i z druhého cípu republiky, rádi Vám takový moderní a krásný plot postavíme.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.