balkonové zábradlí a zástěna u vchodu

Přinášíme Vám pohled na jednu velice zajímavou realizaci v plzeňském kraji. Jedná se o velký rám, který vytvořilo balkonové zábradlí a zástěna u vchodu do domu. Hliníkové balkonové zábradlí v oblíbeném vzoru pavučiny se opticky propojilo se zástěnou ke vchodu. Z druhé strany zábradlí je pak stejný navazující díl. Vytváří tak symetrickou linku a působí v celku jako veliká brána. Pomocí tohoto designového prvku a silného kontrastu barev se tak podařilo po rekonstrukci oživit vzhled domu. Pomyslná brána dostala i díky své šíři, vzoru a kontrastu i vizuální mohutnost. Zástěna i zábradlí na balkon jsou zároveň funkčním prvkem. Došlo k částečnému zastínění a odhlučnění. Toto řešení můžeme označit přinejmenším jako zajímavé. Určitě zaujme oko kolemjdoucích a dopřeje spokojenosti zákazníka.

Realizujeme projekty pro moderní hliníkové ploty a jim příbuzné designové produkty nejen v oblasti  Plzeň a okolí. Obrací se na nás zákazníci z oblastí Karlovy Vary, Teplice, Ústí nad Labem, Litoměřice, Chomutov a okolí, Louny. Ale také Slaný, Kladno, Benešov ale i Brno, Mladá Boleslav, Hradec Králové a další části České republiky, i Slovenska. Nejvíce zákazníků však máme z Prahy a okolí.

 

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.