hliníkové ploty, ploty z hliníku

Lze to vůbec nyní dodat hliníkové ploty levně? Nebo se jedná jen o laciný trik konkurence přilákat potencionální zákazníky? Na to se Vám pokusíme odpovědět.

Podívejme se na nákladovou složku ceny. Jen samotný materiál není zrovna nejlevnější. A to platí zejména v poslední době. Hliníkové plechy se meziročně zdražily o více jak 30% a hliníkové profily téměř o 50%. I velké firmy trpí nedostatkem a nedostupností materiálu, natož pak ty zcela malé, které nakupují jen na danou zakázku. Malé firmy si také nemohou dovolit nakoupit velké množství materiálu, aby se dostali na množstevní slevy. Garantovaná cena již v dnešní době vlastně není. Naše společnost si takové starosti ale dělat nemusí, protože nakupujeme dohromady s našimi sesterskými firmami. Máme také více ověřených dodavatelů a jsme dobrým zákazníkem s historií.

U malých firem, které nemají vlastní zázemí a musejí své práce kooperovat nebo služby nakupovat, se tyto položky projeví samozřejmě i v ceně. K tomu si přičtěte náklady na „interní“ dopravu a časovou prodlevu. To platí hlavně pro laserem vyřezávané hliníkové ploty, plotové panely, plotové dílce a zábradlí. To se nás ale také netýká, protože to zvládneme vše, krom práškového lakování, pod jednou střechou.

Před nákupem, realizací nebo nejlépe už před poptávkou si firmu trochu prověřte. Podívejte se na reference na internetových stránkách. Posuďte, zda se jedná o reálné foto nebo jen katalogové fotky od dodavatelů. Věnujte také pozornost stáří a celkovému obsahu webových stránek. Podívejte se také na stáří a historii firmy. Pokud ušetříte pár minut svého času, můžete si ušetřit nejen hodně peněz, ale také mnoho starostí do budoucna. Asi těžko uvěřit firmě s 1 garáží a 2 zaměstnanci, že dělá více než 300 projektů ročně a má miliónové obraty…

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.