Hliníkové ploty

Hliníkové ploty – stylová ochrana Vašeho pozemku.

hliníkový plot, hliníkové ploty

Díky speciálním vlastnostem hliníku a rozmanitosti profilů dosahují hliníkové ploty nejvyšší kvality a prestiže. Tyto vlastnosti jsou zřetelně vidět v integrovaném designu.

Dokonalost hliníkových plotů je pak vidět na již zrealizovaných projektech, které můžete vidět v naší fotogalerii na této stránce dole nebo v záložce reference.

Velkou výhodou pro hliníkové ploty je, že jsou prakticky bezúdržbovým řešením a tím jsou vlastně i praktické. O jejich dalších výhodách se můžete dočíst i v našich článcích.  Je to nejen nízká váha, dobrý poměr výkon / cena, variabilita vzorů a barev, zejména jde o odolnost proti korozi. O hliníkový plot se nemusíte více starat. Ušetříte tak Váš drahocenný čas. A protože se říká, čas jsou peníze, ušetříte i nemalé finanční prostředky.

Hliníkové ploty jsou populární zejména díky svému specifickému a jedinečnému vzhledu. Designový hliníkový plot tak plní nejen funkci oplocení a ochrany majetku, ale je také designovým prvkem domu a zahrady.

Veškerá konzultace a cenová kalkulace je zdarma.

Hliníkový plot - výhody

  • Odolnost vůči vnějším faktorům a přírodním jevům = životnost
  • Elementární povaha
  • Nízká váha
  • Snadná montáž
spolupráce s klienty plotů

Spolupráce s klienty HLINÍKOVÉ PLOTY CZ

Najdeme ten správný design, řešení a způsob dodávky pro hliníkové ploty, brány, branky, zástěnu nebo zábradlí. Každému zákazníkovi vyjdeme vstříc! 

hliníkové ploty včas

Včasné dokončení s HLINÍKOVÉ PLOTY CZ

Objednali jste si hliníkový plot, bránu, zástěnu, schodišťové nebo balkonové zábradlí? Včasné a kvalitní dodávky jsou u nás na prvním místě!

návrhy a realizace hliníkových plotů

Návrhy a vizualizace od HLINÍKOVÉ PLOTY CZ

Zpracujeme jakýkoliv Váš návrh designu. Na Váš vysněný hliníkový plot nebo zábradlí se můžete podívat předem!

Nabízíme velké množství tvarů - od moderních linek, přes přírodní motivy, až po abstraktní motivy.

Moderní hliníkové ploty na míru, dle Vašeho přání

Naše firma nabízí tradiční výrobu hliníkových plotů i jiných originálních prvků, které ozvláštní váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, plotové panely, hliníkové plotové profily, vjezdové brány, výplně bran a zahradní nebo balkonové zástěny. Samozřejmě také nabízíme hliníkové balkonové zábradlí a schodišťové zábradlí.

Hliníkový plot Vám dovezeme a namontujeme prakticky po celé ČR. Naše pole působnosti především Praha, Chomutov a okolí, Kladno, Slaný, Louny, Plzeň, Karlovy Vary, Teplice, Ústí nad Labem, Litoměřice, Mladá Boleslav, Liberec ale také Brno, Hradec Králové nebo Pardubice.