hliníkové ploty, hliníkový plot

Přinášíme Vám velice dobrou zprávu. Rozšířili jsme tento měsíc nabídku našich motivů. Máme nyní v nabídce více jak 100 vzorů. Jsme tak jediní v Čechách i na Slovensku, kdo Vám může nabídnout tak širokou škálu. Od decentních, přes moderní, přírodní až exotické motivy. Samozřejmě zůstávají v nabídce oblíbené motivy pro hliníkové ploty – vodorovné linky nebo pavučina. Ale i tam je ale větší variabilita. Je jen na Vás, jak husté budou linky, jak dlouhé, nebo jak silná budou vlákna pavučiny. Vše se dá upravit dle přání zákazníka. Vyrábíme originální designové ploty, hliníkové plotové dílce, plotové panely, výplně bran, hliníkové balkonové zábradlí, schodišťové zábradlí a zahradní či balkonové zástěny. Vše na míru a dle přání zákazníka.

Jak říkají kolegové, nabídka je tak široká, že už si snad musí vybrat každý.  A kdyby náhodou ne? Můžete přijít i s Vaším vzorem a mi Váš návrh zpracujeme. Váš výběr se nemusí omezit na jednoduché panely, lamelové nebo žaluziové ploty. Dopřejte si něco originálního, jedinečného a nebo luxusního. Jestli chcete vědět, jak bude Váš nový hliníkový plot nebo zábradlí vypadat, můžeme Vám připravit vizualizaci konečného stavu.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.