moderní plot a zábradlí na balkon z hliníku

Další ukázka naší práce, jakým způsobem lze oživit Váš dům a sladit jednotlivé prvky v moderním designu. Moderní plot, balkonové zábradlí a vjezdová brána v designu pavučina je toho příkladem. Dodal rodinnému domu jedinečnost a „šmrnc“.

Hliníkové ploty jsou na ve stovkách různých provedení. Pokud si chcete pořídit nevšední a jedinečný hliníkový plot, máte možnost vybrat z velkého množství moderních vzorů. Díky vizualizaci se můžete podívat jak by Váš moderní plot a balkonové zábradlí vypadat. Můžete tak napasovat design a podívat se, jak to bude vypadat např. u vjezdové brány, která má velkou plochu, v porovnání s menšími plotovými dílci. Dobře viditelným bodem a dominantou vzhledu, i při pohledu z větší dálky, je pak samozřejmě zábradlí na balkon. Podívejte se z vícero perspektiv a vyhodnoťte, jak to bude Vašemu domu slušet.

Moderní nemusí být jen design. Můžete použít také vyjímečnou barvu. V tomto případě se hodila decentnější černá barva v matu. Můžete si vybrat z více jak 180 odstínů. Plot i zábradlí může dostat kovový vzhled díky bronzovým nebo stříbrným odstínům. Nebo mohou být velice zajímavé a pohled přitahující pastelové barvy a matné provedení. To je dalším způsobem, jak vytvořit jedinečný vzhled. Pro celkový dojem hraje samozřejmě roli i sladěnost barev. Barva rámů oken, dveří, fasády, střechy podezdívky či sloupků plotu by měla ladit.

Pokud jsme z oblasti Praha a okolí, Plzeň, Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Mělník, Louny, Slaný, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Pardubice, Hradec Králové nebo Brno, ale třeba i z druhého cípu republiky, rádi Vám takový moderní plot s balkonovým zábradlím a vjezdovou bránou dodáme.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.