Interiérové zástěny

Hledáte něco originálního do svého bytu?
Potřebuje ale zároveň, aby to také splnilo svůj účel?

Moderní interiér je také úzce spjat s nejrůznějšími designovými doplňky, které se zase vrací do módy. Velmi často se v takovém moderním prostředí objevují originální prvky, jako je například paraván nebo-li interiérová zástěna. Naše firma vám na přání zhotoví dokonalou zástěnu, která bude plnit funkci na ochranu soukromí, a přitom bude originálním zpracováním dominantou místnosti.

Kovové interiérové zástěny se opět vrací do popředí a Vy tak můžete mít dokonale laděný doplněk interiéru, který se k modernímu stylu bydlení hodí.

Naše firma nabízí tradiční výrobu hliníkových plotů, vjezdových bran i jiných originálních prvků, které ozvláštní váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, hliníkové plotové profily, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí. Vaše moderní bydlení můžete doplnit interiérovými doplňky a nábytkem na míru z naší nabídky.

Naše pole působnosti je celá ČR a Slovensko, především pak Praha, Brno, Chomutov a okolí, Plzeň, Mladá Boleslav, Ústí n. Labem, Hradec Králové, Pardubice.