O nás

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.

Nabízíme profesionální jednání, dodržování sjednaných podmínek a bezkonkurenční ceny.

Každá zakázka je pro nás velkou výzvou. Máme profesionální pracovní tým, který splní vaše požadavky, klademe důraz na individuální přístup a snažíme se pružně reagovat a řešit vzniklé situace.

Zaměření zdarma

Montáž po celé ČR i v zahraničí

První vizualizace zdarma

K výrobě používáme přesný CNC Fiber laser a CNC ohraňovací lisy. Díky zázemí naší sesterské společnosti Actherm strojírenství s.r.o. jsme dále schopni našim zákazníkům nabídnout tryskání, lakování a kompletní strojní výrobu včetně svařování a obrábění.

Kované ploty vyčnívají z celé řady typů plotů, mají elegantní linii a prolamovanou vazbu kovu, která se může pyšnit svou chladnou krásou. Krásné kované ploty, hliníkové ploty jsou vyrobeny z kovových tyčí, které jsou umístěny v krátké vzdálenosti od sebe a tvoří elegantní ochrannou konstrukci. Žádné jiné druhy oplocení nemají takovou rozmanitost vzorů a neposkytují takové estetické potěšení jako právě kované ploty.

Dokončíme vždy včas

Včasné a kvalitní dodávky jsou u nás na prvním místě.

Návrhy a vizualizace

Zpracujeme jakýkoliv Váš návrh designu.

Spolupráce s klienty

Každému zákazníkovi vyjdeme vstříc.

Naše společnost AST PLOTY s.r.o. dlouhodobě podporuje sportovní, dětské a společenské a kulturní akce v našem kraji, zejména přispíváme na Fond ohrožených dětí Klokánek.

Naše pole působnosti je celá ČR a také Slovensko, dále pak především Praha, Brno, Chomutov a okolí, Plzeň, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice.

 

Navrhneme, vyrobíme, dopravíme, namontujeme.

Co vám můžeme nabídnout?

Veškerá konzultace a cenová kalkulace je zdarma.

  • profesionální práci odborníků
  • výrobu všech komponentů na míru
  • kvalitu, spolehlivost a originalitu
  • pracujeme jen s kvalitním materiálem
  • máme pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře
  • zapojujeme fantazii a jsme kreativní
  • dokážeme vám, že jsem odborníci ve svém oboru
  • můžete se na nás spolehnout
  • dodržujeme stanovený termín