Moderní ploty z hliníku

hliníkové ploty, hliníkový plot

Moderní ploty jsou jistě originálním zpracováním našich zaměstnanců velkým tahounem pro všechny objekty a pozemky, které se chtějí odlišit od nudných a nevzhledných plotů z pletiva, nebo upřednostňují decentní design. Do své práce zapojujeme svou fantazii, které se meze nekladou. Velice často jsou také nazývány jako luxusní ploty, právě vzhledem ke svému designu.

Chcete pro svůj dům něco originálního? Chcete, aby Vás nikdo nepřehlédl?

Pak jsou správnou volbou hliníkové moderní ploty!

Moderní ploty jsou nejen luxusní, speciální, nebo extravagantní. Poskytnou také spolehlivou ochranu a vydrží mnoho let. Ploty jsou zpravidla vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, nebo z hliníku. Jsou prakticky bezúdržbové.

Naše firma nabízí tradiční výrobu kovových, hliníkových plotů, vjezdových bran i jiných originálních prvků, které ozvláštní váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, hliníkové plotové profily, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také luxusní hliníkové pergoly i hliníkové zábradlí.

Pokud nechcete jen decentní design, jednoduché linky, vyberete si jistě v našem vzorníku. Nebo Vám zpracujeme Váš vzor. Více si můžete prohlédnout na našem vzorovém oplocení a uskutečněných realizacích v minigalerii dole nebo v záložce reference.

Naše pole působnosti je celá ČR a Slovensko, především pak Praha, Brno, Chomutov a okolí, Plzeň, Mladá Boleslav, Ústí n. Labem, Hradec Králové, Pardubice.