Zahradní zástěny a zahradní paravány

Zahradní zástěny nebo paravány na zahradu mohou nejen oddělovat část prostoru zahrady nebo terasy, ale mohou chránit také Vašeho soukromí. To se týká nejen kolemjdoucích, kteří se snaží přes plot nahlížet, co že je tam zajímavého. Pomohou Vám tak například i zástěny ke vchodu do domu, bočnice na pergolu, nebo výplně pergol, oddělení prostoru s bazénem nebo výřivkou, nebo prostoru pro slunění na Vaší zahradě. Nabízejí se také možnosti pro zahradní paravány s kloubovým mechanismem či s provedením na kolejnici. Pokud ji nepotřebujete, můžete ji složit, zasunout a schovat. Zhotovíme Vám na přání také zástěnu pro popelnice, nebo zákoutí se zahradním nářadím, které nemusí být vidět. Zástěna je pak plní funkci a na ochranu a bude také svým originálním zpracováním a designem zahradu zkrášlovat. Kovové nebo hliníkové exteriérové zástěny Vám poskytnou funkční díl a dokonale laděný doplněk zároveň.

Hledáte něco, jak ochránit své soukromí na zahradě nebo terase? Chtěli by jste něco originálního?

Vyberte si vzor Vaší nové hliníkové zahradní zástěny nebo paravánu na zahradu. 

Naše firma nabízí také výrobu pro hliníkové ploty, hliníkové plotové dílce a plotová pole. Samozřejmě také vjezdové brány a vchodové nebo zahradní branky, hliníkové zábradlí na balkon nebo zábradlí na schodiště. a další originálních prvky, které ozvláštní váš exteriér či interiér Vašeho domu. Na výběr je velké množství různých motivů a barev. 

Naše pole působnosti je celá ČR, především pak Praha a okolí, Benešov, Slaný, Kladno, Chomutov a okolí, Louny, Karlovy Vary, Ústí n. Labem, Teplice, Litoměřice, Mladá Boleslav, Plzeň, ale i Brno Hradec Králové a Pardubice.