hliníkové ploty, hliníkový plot

Chcete mít jedinečný hliníkový plot? Nechcete být jako „každý druhý“? Chcete přesné rozměry nebo si určit hustotu vzoru? To je už několik dobrých důvodů, proč si zvolit právě hliníkové ploty vyřezávané laserem.

Použitím moderní technologie řezání laserem se tak dají do hliníkového plechu o sílu 3-4 mm vytvořit opravdu krásné a jedinečné obrazce.  Díky profesionální technologii laseru jsou obrazce a motivy velice přesné. Dle přání zákazníka lze upravit i hustotu vzoru, která tak ovlivní průhlednost pro plotové dílce nebo propustnost světla, pokud je to požadováno. I vnější rozměry lze upravit na milimetry. Nemusíte tak být omezeni předem danými rozměry, jak je tomu často u katalogového zboží. To skýtá výhodu na stavbě domu, kde nemusíte dělat neplánované úpravy. Nebo také při rekonstrukci domu, kde jsou některé rozměry prostě už dané a plotové dílce mohou mít různé rozměry. Dodáme Vám opravdu plot na míru.

Že je vzorů velká spousta, to se můžete přesvědčit v našem vzorníku.  Kdo hledá moderní ploty, nebo dokonce luxusní ploty, určitě si u nás vybere. Nenabízíme totiž jen jednu nebo dvě desítky vzorů jako konkurence.  Již nyní jich je více jak stovka a stále nabídku rozšiřujeme. Motivy jsou stále více oblíbené, protože zákazníci nechtějí jen plný plech, vodorovné linky, lamely či žaluziové ploty.

Hliníkové ploty si můžete pořídit v barvě dle výběru. A že jich je na výběr více než 80, je tak splněna spolu s velkým počtem vzorů velmi velká variabilita. I díky tomu může být Váš nový hliníkový plot opravdu jedinečný.