Balkonové zástěny a paravány na balkon

balkonová zástěna a paravan

Balkonové zástěny nebo paravány na balkon mohou nejen oddělovat část prostoru balkonu či terasy, ale mohou Vás chránit před nahlížením do Vašeho soukromí. To se týká nejen kolemjdoucích, pokud bydlíte v nižších patrech, nebo i sousedů, pokud jsou k Vám velmi blízko. K tomu Vám napomohou například i bočnice na balkonové zábradlí. Naše firma vám na přání zhotoví dokonalou zástěnu na balkon, která bude plnit funkci na ochranu Vašeho soukromí. Zároveň také bude svým originálním zpracováním a designem balkon zkrášlovat. 

Kovové nebo hliníkové exteriérové zástěny se opět vrací do módy a Vy tak můžete mít dokonale laděný doplněk a funkční díl zároveň.

Hledáte něco, jak ochránit své soukromí na balkoně nebo terase? Chcete něco originálního?

Vyberte si vzor Vaší nové hliníkové balkonové zástěny nebo paravánu na balkon. 

Naše firma nabízí také výrobu pro hliníkové ploty, vjezdové brány i jiných originálních prvků, které ozvláštní váš interiér. Dále nabízíme samotné hliníkové plotové dílce a plotová pole různých motivů, výplně pergol a hliníkové zábradlí na balkon nebo zábradlí na schodiště.

Naše pole působnosti je celá ČR, především pak Praha, Kladno, Slaný, Louny, Chomutov a okolí, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Ústí n. Labem, Teplice, Litoměřice, Plzeň, ale i Hradec Králové, Pardubice a Brno.