hliníkové ploty, hliníkový plot, alu plot, moderní hliníkové ploty

Nebojí se slunce ani nízkých teplot, to je kvalitní hliníkový plot!

Jak víme, plot může plnit různé funkce a často musí konstrukce plotu splňovat požadavky především majitele domu, aby zachoval styl, estetický vzhled, aby byl odolný atd. Majitelé domů, kteří zvažují hliníkový plot, by měli znát výhody a nevýhody tohoto typu plotu. U každého zákazníka je prioritou otázka ceny za hliníkový plot.  Rozpočet ovlivňuje výběr materiálů pro oplocení, výšku oplocení, jeho estetické vlastnosti.

Hliníkové ploty zdůrazňují především styl našeho domova a široký výběr barev a vzorů zajišťuje, že určitě najdeme něco, co nás nadchne a bude nám vyhovovat po všech stránkách.

Hliníkový plot, a nejen ten, nás navíc chrání před nechtěnými návštěvníky a zajišťuje bezpečnost vašich dětí a domácích zvířat.

Hliníkový plot je exkluzivní, moderní, technologický a odolný typ plotu. Pro výrobu se používají profily hliníkových slitin různých profilů. Hlavní výhody hliníkového plotu spočívají především v jeho velmi vysoké odolnosti proti korozi a v trvanlivosti, má tedy vysokou životnost. Dále pak je to relativně nízká hmotnost, pevnost prvků oplocení díky použití profilů a individuální design díky rozmanitosti použitých hliníkových profilů.

Od toho se samozřejmě odvíjí i cena hliníkových plotů. Existuje totiž tolik možností oplocení vyrobených z hliníku a jsou tak odlišné, že je někdy těžké vybrat si nejlepší plot pro náš dům. Vzhledem k tomu, že jsou hliníkové ploty v podstatě bezúdržbové, mají také pozitivní vlastnosti. Tím je také jejich pořizovací cena velmi zajímavá. Vždy je dobré se nejdříve poradit s odborníky, jejichž práce spočívá právě ve výrobě a realizaci takových hliníkových plotů. Zeptejte se nás a poraďte se s námi.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.