hliníkové ploty, hliníkový plot, alu plot, moderní hliníkové ploty

Oplocení našeho pozemku je v poslední době dost důležité už z pohledu bezpečnosti, ale také proto, abychom dokázali odolat nezvaným návštěvníkům. Pokud máme malé děti, je plot nedílnou součástí našeho domu.

Každý plot – to platí i pro hliníkové ploty, je v určitém směru dokonalým doplňkem domu a může být zhotovený prakticky z jakéhokoliv materiálu. Záleží jen na našem vkusu a finančních možnostech. Dřevěný plot je typický spíše pro venkovské objekty, ale v současné době se stále více setkáváme s ploty, které jsou zhotoveny z hliníku nebo z jiného kovu. Firma hlinikoveplotycz.cz nabízí své profesionální služby v této oblasti a svým zákazníkům zhotoví nejen klasické hliníkové ploty v jednoduchém designu, který představuje dokonalost geometrických tvarů, ale na zakázku zhotoví i hliníkové brány, zábradlí, luxusní hliníkové pergoly nebo plotové dílce v nejrůznějším designu přesně podle přání a požadavků zákazníka.

Tato firma je zaměřena především na lokalitu Praha, Brno, Chomutov, Mladá Boleslav, Mělník, Ústí nad Labem, Slaný, Kralupy nad Vltavou, ale samozřejmě se nebrání i spolupráci v jiném regionu.

Moderní design, ruční zpracování, rychlé dodání a kvalita odvedené práce. To jsou hlavní faktory společnosti hlinikoveplotycz.cz, neboť jen díky kladným referencím klientů, kteří využili služeb před námi dává této firmě další plusové hodnocení na trhu služeb.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.