montáž plotu z hliníku

Když se řekne plot, každému se hned vybaví spíše ten klasický dřevěný, který je zhotovený z latí a následně natřený vhodnou barvou. V poslední době se ale více setkáváme s možností mít plot kolem celého domu moderní hliníkový plot. Moderní design, kvalitní zpracování a odborná montáž takového plotu je stejně důležitá, jako kterákoliv jiná činnost. Hliníkový plot dokonale vystihuje vkus majitele, ale zároveň přitahuje zvědavé oko kolemjdoucích. Společnost hlinikoveplotycz.cz nabízí vše, co by se nám v tomto směru mohlo hodit. Dokonalá práce této firmy se vyznačuje elegancí, kvalitou a trvanlivostí, a to vše zároveň při zachování hlavní funkce plotu. Tou je chránit domov před nezvanými hosty.

Montáž hliníkových plotů není sice zrovna jednoduchou záležitostí, ale zruční a šikovní pracovníci firmy hlinikoveplotycz.cz si s tím jistě hravě poradí. Ke své práci používají jen kvalitní materiál, ale také vysoce kvalitní stroje značky DURMA a nářadí HILTI. Tato firma je zaměřena především na lokalitu Praha, Brno, Mladá Boleslav, Rakovník, Brandýs nad Labem, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Beroun.

Hliníkové ploty jsou odolnější a levnější než tradiční dřevěné nebo kované železné ploty. V případě poškození části plotu lze poškozenou část snadno vyměnit bez narušení zbytku plotu. Hliník má velmi dobré vlastnosti. Je velmi odolný proti korozi, jednoduchá údržba. A na rozdíl od železa není třeba hliník (hliníkový plot) natírat na dalších pár let dopředu. Vzhled hliníkových plotů je vhodný pro téměř jakýkoli styl budovy a design krajiny a vypadají opravdu skvěle.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.