plot na klíč

Plot na klíč nebo raději sám? Samozřejmě se někteří snaží stavět plot svépomocí. Většinou jsou k tomu vedeni motivací možné finanční úspory. Samozřejmě lze některé stavební části, na které není kladený velký důraz, provést i bez pomoci odborníků. Je ale dobré mít na paměti, že některé tyto práce vyžadují určitou zručnost a zkušenosti. Dejte si proto dobrý pozor a používejte vhodné ochranné pomůcky. Přinejmenším konzultujte Vaše postupy a přípravné práce s odborníky. To Vám opět může v budoucnu ušetřit spoustu financí. Určitě se vyplatí mít dobrou přípravu, nebo svěřit stavební práce odborníkům. A takto je to i s montáží plotu.

Zvažte prosím, kolik stojí Váš volný čas, který můžete trávit se svou rodinou, se svými nejbližšími, nebo se můžete věnovat svým koníčkům. Určitě strávíte přípravou, dokumentací, měřením a výpočty daleko více času, než zkušení odborníci v oblasti stavba plotu. Nechat si postavit plot na klíč má vícero výhod. Ušetříte tak nejen spoustu času, ušetříte si i spoustu starostí.

Jsme odborníci s mnoholetými zkušenostmi, používáme ověřené postupy, proto Vám můžeme dobře poradit. Hliníkové ploty, vjezdové brány, vchodové branky – rozvedeme Vaše představy, Vaší myšlenku a probereme ji do detailů. Od výběru motivu a barvy, materiálu, velikosti, vzdálenosti sloupků, až po typ vjezdové brány a vstupní branky.  Zaměření a kalkulace je na naší straně, proto se nemusíte bát, že by jste udělali při měření a plánování chybu. Ke své práce používáme kvalitní nářadí a nástroje.

Rádi za Vámi také přijedeme, ať už je to Praha, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav nebo i Hradec Králové a Brno.

Proto Vám doporučujeme, přenechte montáž plotu na nás.

Více se dočtete v dalších článcích.

 

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.