hliníkové ploty, hliníkový plot, moderní plot

Začali jste s moderní novostavbou nebo rekonstrukcí domu a ještě nemáte vybraný nový plot? Pokud chcete moderní a luxusní plot, který bude splňovat všechny Vaše nároky a představy, tak jsou hliníkové ploty tou správnou volbou. Hlavně pak pro novostavby. A je proto hned několik důvodů.

Pokud začneme u pohledové stránky, nabízí výroba plotů na míru daleko větší možnosti a variabilitu. Samozřejmě se nebavíme jen o barevném provedení, kde se na rozdíl od sériově vyráběných plotů nabízí více jak černá, šedivá nebo stříbrná barva plotu. Dle vzorníků RAL je na výběr více jak 80 odstínů. Po designové stránce dostanete více jak jen vodorovné či svislé plaňky a lamely. Ze vzorníku, největšího v Čechách i na Slovensku, máte dobrou možnost volby z více jak 100 vzorů. Ty se dají v případě potřeby ještě individuálně upravit, např. šířka a hustota linek apod. Díky technologii výroby řezání hliníku laserem je možné vykreslit i velmi malé detaily vzorů. Protože i na detailech záleží! Najdete velkou spoustu moderních a luxusních vzorů pro hliníkové ploty. Ty se hodí právě pro novostavby nebo moderně rekonstruované domy.

Správnou volbou je taktéž materiál. Hliníkové ploty jsou prakticky bezúdržbové. Nejen že se jedná o nerezový materiál, ale práškové lakování poskytuje další ochranu. Můžete zapomenout na broušení laku nebo staré barvy a opakované natírání. Šetříte tak svůj drahocenný čas. A jednou za čas opláchnout plot hadicí a odstranit tak největší nečistoty, to je opravdu jednoduché. To je prakticky celá nutná údržba.

Máte opravdu mnoho možností, jaké si vybrat plotové dílce pro moderní hliníkové ploty. A díky jim tak chránit své soukromí i majetek. Inspiraci Vám poskytnou reference v naší galerii nebo přímo výběr ze vzorníku.

Aktualizováno: 30.4.2021