schodišťové zábradlí, zábradlí na schodiště, designové zábradlí

Máte-li ve Vašem domě či mezonetovém bytě schodiště, s vysokou pravděpodobností je jeho součástí také schodišťové zábradlí. Možná se to na první pohled nezdá, ale právě zábradlí na schodiště je výrazným prvkem interiéru.

Schodišťové zábradlí má především plnit svá bezpečností kritéria, ale mělo by doplňovat interiér nebo exteriér i po vzhledové stránce. Nepodceňujte jeho vzhled. Pěkné schodišťové zábradlí tak může být nejen ozdobou schodiště, ale i celého bytu nebo domu. Pokud zvolíte neotřelý a moderní design, bude mít doma takřka umělecké dílo.

Zábradlí na schodiště si můžete pořídit z nejrůznějších materiálů, kde se nabízí poměrně velká škála. Každý dává přednost něčemu jinému a máte velký výběr. Zamyslete se ale, zda Vámi zvolený materiál bude korespondovat s ostatním vybavením domu tak, aby bylo vše v harmonii. Zvažte také finanční možnosti.

Pořizovací cena je velkou výhodou hliníkového zábradlí, která je poloviční až třetinová oproti zábradlí nerezovému či skleněnému. Další velkou výhodou hliníkového zábradlí je jeho lehkost a nakonec i jeho snadná montáž.

Samozřejmě se nabízí velká rozmanitost vzorů, motivů a barev, ze kterých si můžete vybírat. Hliníkové schodišťové zábradlí je jednoduché na údržbu. Díky povrchové úpravě se barva se neloupe, nemění svůj odstín, neohmatá se a samozřejmě neoxiduje, což jsou značné výhody oproti zábradlí jiných typů.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.