balkonové zábradlí, zábradlí na balkon, designové zábradlí

Spousta domů má obyčejné balkonové zábradlí s příčkami, drátosklem  apod. A tak si jejich nájemníci nebo vlastníci často pomáhají nejrůznějším způsobem, aby si zajistili trochu více soukromí. Zakrývají pak části balkonového zábradlí rákosem, plachtami z různých materiálů nebo montovanými deskami. To se pak stává poměrně nevzhledným mixem různých stylů, především pak u panelových domů.

Proto se vyplatí při stavbě, rekonstrukci nebo zateplení domu zabývat se i aspektem ochrany soukromí. Pokud si chcete nerušeně posedět na balkoně především v nižších patrech, nebo v husté městské zástavbě, zvažte designové zábradlí na balkon s hliníkovým panelem.

Hliník odolný proti korozi je poměrně kvalitní materiál. Proti těžkým podmínkám, jako je slunce, déšť nebo mráz, je ochráněn navíc kvalitním práškovým lakováním  v barvě dle Vašeho výběru. Výhodou je také jeho nízká váha. Balkonové zábradlí z hliníku je praktická, ale také designová záležitost. V našem vzorníku máte možnost vybrat si moderní motiv, který pozvedne Váš dům po estetické stránce a stane se tak něčím výjimečným. Nebo bude hliníkové zábradlí na balkon naopak decentní a bude se hodit i pro velké panelové domy. Jistě Vás také potěší jeho nízká cena ve srovnání s jiným druhem provedení.

Pokud máte dělené společné balkony, pak se hodí také zástěny balkonů. Stačí jen domluvit se sousedem na vhodném designu. Příklady realizace naleznete také v naší fotogalerii nebo na Facebooku.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.