hliníkové ploty

Hliníkové ploty jsou velmi populární po celém světě, a to zejména z důvodu ekonomické účinnosti a reprezentativního vzhledu. Díky velkému počtu designových a barevných řešení hliníkových plotů vypadají velmi působivě, zejména na pozadí moderních budov se skleněnými fasádami. Jsou také velmi moderní.

Hliníkové ploty činí realizaci téměř každého stavebního projektu skutečností díky své rozmanitosti vzorů, a dokonce i barev. Poskytují vysokou úroveň soukromí a také nás účinně chrání před vniknutím neoprávněných osob. Hliníkové ploty jsou vysoce odolné vůči mokrému prostředí a nejsou tedy náchylné ke korozi. Odolávají náhlým změnám teploty a nepotřebují drahou a přehnanou péči. Jsou prakticky bezúdržbové. A navíc dodávají každému designu úplnost, zlepšují jeho vizuální vnímání.

Společnost hlinikoveplotycz.cz Vám ve svém portfoliu služeb nabízí tradiční výrobu kovových a hliníkových plotů, ale i vjezdových bran i jiných originálních prvků, které ozvláštní každý dům. Ovšem nejen tento druh práce nám může firma nabídnout. Pokud hledáte dokonalé řešení pro hliníkové balkonové zábradlí, schodišťové zábradlí nebo třeba i luxusní hliníkové pergoly, můžeme si být jisti, že tady Vám nabídnou nejlepší variantu. Praha, Brno, Plzeň, Teplice, Most, Litvínov, Chomutov, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří – to je oblast zaměření této firmy, ale nebrání se realizaci hliníkového plotu v kterékoliv jiné části České republiky.

S námi můžete realizovat Váš vysněný hliníkový plot dle Vašich představ a přání.

Stylová ochrana Vašeho pozemku.

Naše firma AST PLOTY s.r.o. patří k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru. Na vaše přání vám zhotovíme hliníkové ploty, vjezdové brány a jiné prvky, které budou krášlit váš interiér. Dále máme k dispozici různé hliníkové plotové dílce, vjezdové brány, vjezdové brány posuvné, nabízíme také výplně pergol a hliníkové zábradlí.